Bengü Yeni Albümünde Klibe Doymuyor

İşte Altın Çağ Albümünün İlk Klibi Geçmiş Olsun Şarkısı

Sevilen sanatçı Bengü’nün yeni çıkan “Altın Çağ” adlı albümünün üçüncü klibini “Geçmiş olsun” adlı şarkısına çekti. Eğer sizde dilerseniz yeni şarkılar servisimizden yararlanabilirsiniz. Sevilen şarkıcı Büyükada’daki bir otelde kamera karşısına geçti. Klip izleyenler tarafından büyük beğeni toplarken şarkının söz ve müziği Melda Gürbey’e ait aranjesini ise Volga Tamöz üstlendi. Birçok şarkıya yönetmenlik yapan Gülşen Aybaba ise bu kipte tüm hünerlerini konuşturdu. yeni şarkılar işlemi için en doğru yerde olduğunuzu hatırlatmakta fayda var.
Çekimleri ile 17 saat süren bu kipte Bengü uzun saç modeli ile dikkatleri üzerine topladı.

İşte Altın Çağ Albümünün İlk Klibi Geçmiş Olsun Şarkısı

İşte Altın Çağ Albümünün İlk Klibi Geçmiş Olsun Şarkısı

Değişik Tarzlar Türk Müziğine Hava Katıyor

Klip oldukça hareketli ve elektro tarzında ki değişik ritimleriyle ön plana çıkarken yalnızca 10 gün içerisinde 4 Milyon izlenme barajını aşmış bulunmakta. Klipte kullanılan makyaj 60’lara dayanıyor. Makyajın adı ise “twigy” mükemmel bir makyaj modeli diyebiliriz bunun için. Aynı zamanda yeni şarkılar işleminin en iyi adresindesiniz. Bengü’nün stil danışmanlığını üstlenen kişi ise hepinizin çok yakından tanıdığı Aslıgül Arslanalp, gerçekten harika bir klip, harika bir şarkı ortaya çıkmış gibi duruyor. Bengü severlerin yerinden duramayacağı tekrar tekrar dinleyeceği şarkılar. Hadi daha fazla vakit kaybetmeden yeni şarkılar indirmenin, ulaşmanın, yeni şarkı haberlerini okumanın keyfini çıkartın. Sizlere en iyi hizmeti vermek, en son çıkan haberleri iletmekten gurur ve onur duyuyoruz. Dilerseniz sitemizden birçok şarkının mobil versiyonunu yeni şarkılar servisinden yararlanarak indirebilirsiniz. Aynı zamanda en güncel, en iyi haberleri takip etmenin keyfini sürebilirsiniz.

Bir Çok Şarkıyı Geride Bıraktı

Bildiğiniz üzere bengü türk müzik piyasasına çıktığında ilk başlarda tutulmasa’da güzelliği ve dikkat çeken ses tonajının buluştuğu hareketli ritimlerle kulüp,bar gibi ortamlarda oldukça dinlenmesi kendisine sosyal bir popülerlik kattı. Şöhreti halk ağzından ve ağza dolanan şarkılarla yakalayan şarkıcı kısa sürede turne ve konserleriyle ismini iyice duyurdu. Bengü hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse Tiyatro ve müzik geçmişi eskiye dayanan sanatçı 39 yaşında ve 1.61 boyunda tam adı ise Bengü Erden kendisi İzmirli ve albüm şarkıları sanatçı sayfamızda yayınlanmaktadır.

Bengü – Geçmiş Olsun Şarkı Sözleri

Geçmiş olsun bitti
O güzel günler yitik
Ne mağlubu var ne galibi
Bile bile yenildik
Seni kimle pay edecek
Kalbim söyle nasıl affedecek
Görecek kimlere dahi seni
Nasıl hazmedecek
Sarılamadım doya doya
Gururu hiçe saya saya
Söylesin duyan duymayana
Seviyorum anla

Yorum Yap