Cep Müziğin Tadına Varın !

Farklı kategorilerde hazırlanan binlerce farklı şarkıya artık tek bir internet sitesi üzerinden ulaşabileceksiniz. Yerli ve yabancı kategorisine bölünmüş olan internet sitemizde, şarkıcıların isimleri üzerinden araştırma yapabilecek, yıllara göre şarkı analizi çıkarabilecek ya da dilediğiniz müzik türü üzerinden seçim yaparak inceleme işlemini başlatabileceksiniz. Oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak olan şarkıları bulduktan sonra, bunları cep telefonunuza doğrudan indirebilecek ve cep müzik indir seçenekleri ile de cep telefonlarınıza uyumlu olarak geliştirilen zil seslerini indirebileceksiniz.
Mobil cihazların tamamında uyumlu olarak çalışan bu şarkıları, internet bağlantısı zorunluluğu olmadan kolaylıkla dinleyebileceksiniz. Çok düşük boyutlarda olan bu şarkıları, isterseniz wi-fi bağlantısı kurarak isterseniz de cep telefonunuz için tanımlanan internet üzerinden indirebilirsiniz. Boyutların düşük tutulmasının sebebi, kişilerin internet kotası noktasında herhangi bir sorun yaşamasının engellenmesidir.
İnternet sitemizi ziyaret eden kişilerin gün içerisinde kaybettikleri enerjileri geri kazanabilmeleri ve günlerini daha keyifli hale getirebilmeleri için yabancı müzikler arasında özel bir düzenleme yapılmıştır. Cep telefonlarından da görüleceği gibi bu kategoride dünya genelinde en çok dinlenen, indirilen ve dinleyiciler arasında yapılan oylamalarda en yüksek puanı alan kişilere yönelik şarkılar sunulmaktadır. Editörlerimizin uzun uğraşlar sonucunda elde ettikleri bu parçaları da yine internet sitemizden dinleyebileceksiniz.
Dinledikten sonra beğendiğiniz şarkıları indirmek için tek yapılması gereken, ilgili sayfadaki indir butonunun kullanılmasıdır. Ardından otomatik olarak indirme işlemi başlayacaktır.

Yorum Yap