Emre Sertkaya’nın İlk Albümü Yanıyor çok yakında

Emre Sertkaya ilk albümü ile müzik severlerin karşısına çıkıyor. Toplamda 12 şarkıdan oluşan albümde şiir severleri meraklandıran Sabahattin Ali’nin “Bütün insanlara” adlı şiirle aynı adı taşıyan şarkı mp3 indir ekibinin öğrendiğine göre albümün içinde ki 6 şarkının sözleri Emre Sertkaya’ya aitken geri kalan 6 şarkı başka şarkıların coverlarından oluşuyor.
Sezan aksu mp3 albüm indir yani zamanında Sezen Aksudan da dinlediğimiz Namus ve Yeniliğe doğru adlı şarkıları yeniden yorumladı. Minnet eylemem, Geçti dost kervanı gibi türkülerde albümde yer veren Emre Sertkaya harika bir albüm çıkarmış gibi gözüküyor. Tüm kalplere sesleniyor, tabi ki de son kararı dinleyiciler verecek fakat bize soracak olursanız gerçekten iyi bir çalışma gibi gözüküyor özellikle albümde yer verdiği şarkılarla birçok kişinin kalbini kazanmış durumda. Bu iş kendinden söz ettirecek gibi duruyor. Bakalım zaman bize neler gösterecek.
Albümün içinde bulunan 9 şarkının düzenlenmesi Olcay Bozkurt tarafından yapıldı. Albüme katkı yapan diğer aranjörler ise Cihan Tanrıverdi, Alper Atakan ve Saki Çimen gibi bir çok şarkıya aranjörlük yapmış alanında uzman ve başarılı isimler hal böyle olunca albümden de büyük bir başarı gelmesi bekleniyor. Tabi ki her zaman son karar dinleyicinin mp3 albüm indir ekibi olarak keyifli şarkılarla hayatınızın daimi mutlu olmasını ve güzel geçmesini diliyoruz.

Yorum Yap