Listelerde Zirveye Ulaşan Yeni Bomba: Oh Olsun

Hem Türkü hem Pop havasıyla yeni bir tür mü doğuyor?

Sevilen sanatçı Ömer Topçunun, Demet Akalın ile yaptığı düet Oh Olsun tüm müzik severlerle buluşması için 26.03.2018 tarihinde yayınlandı. İlk gelen tepkiler ikiliyi memnun etmeye yetecek kadar olsa da bu düet şimdilik yeterince ses getirmemiş gibi duruyor. Bakalım önümüzde ki günlerde durum ne olacak, kader bizi nereye götürecek, bu düetle buluşan kaç dinleyici bu şarkıyı daha ileriye götürmek, daha çok izlemek isteyecek. Bunların hepsi zamanla olacak şeyler diğer bir açıdan sitemizde bulunan türkü indir bölümünden dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.
Ömer Topçu zamanında Demet Akalın’ın vokalistliğini yapmaktaydı. Genç müzisyene sonunda fırsat doğdu ve Kendi klibini yayımlama şansına erişti. Bu şansın ona gelmesinde belki Demet Akalın’ın payı büyüktür ama her şeyden önce Demet Akalın, Ömer Topçu’yu Klibinde yalnız bırakmayarak daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayacağı kesin. Bakalım kader neyi gösterir türkü indir olarak oldukça hareketli zamanlardan geçiyoruz zaman bize ne gösterecek göreceğiz.

Demet Akalın

Demet Akalın

Ömer Topçu

Ömer Topçu

Yalnızca 2 Haftada 12 Milyon Görüntülenme

Demet Akalın tarzıyla çekilmiş olan şarkı klip, 2 haftada 12 milyon görüntülenme ve yüksek bir satış rakamına ulaştı yalnız şarkıya ilk gelen tepkiler hızlı ve yavaş geçişler arasında ki senkronizasyonluk, ayık kafayla şarkı hızını yakalayamayan severleri bu şikayetini sıkça dile getirmekte. Hepinizin merak ettiği bir diğer nokta ise Bu klibi kimin yönettiği, Klibin yönetmen koltuğunda Tamer Aydoğdu vardı şarkının sözlerini Zafer Kerey’e ait. Müziğini ise Kerey ve Turgay birlikte bestelemiş gibi gözüküyor. Her anlamda başarılı bu şarkıya bir şans verin. Bir de türkü indir bölümünden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Hayatınızda müzik daimi olsun şarkılarla renklesin günleriniz dolu dolu yaşayın.

Sana bana olamaz dediler
Bir ihtimal bile vermediler
Hasetlikten eridiler
Sonunda kazananı gördüler

Sana bana olamaz dediler
Bir ihtimal bile vermediler
İkimize hep nazar ettiler
Sonunda kazananı gördüler

Çatlayanlar, patlayanlar, çatlayanlar, patlayanlar, kıskananlar  bir dursun

Aşkımız ona buna onu buna kapak olsun
Gelene de geçene de ders olsun
Ders olmazsa oh olsun

Çatlayanlar, patlayanlar, kıskananlar bıdı bıdı yapanlar kenarda dursun

Yorum Yap