Müzik indirebileceğiniz bedava müzik platformları

Müzik insanların hayatında önemli bir yer tutar. Hemen her günümüzün bir bölümünü müzik dinleyerek geçiririz. Bu nedenle devamlı yeni şarkılar arayarak müzik repertuarımızı genişletmek isteriz. İnternetten online müzik dinlemek özellikle kota sorununa yol açacağı için bedava müzik indirme, yeni şarkılar dinlemek için genelde başvurulan yöntemdir.
İnternetten ücretsiz bir şekilde müzik indirmenin birçok yolu vardır. Bunlardan bazıları legalken bazıları illegal yöntemlerdir. “İnternetten legal bir şekilde nasıl bedava müzik indiririm?” diye soranlar aşağıda, yasal bir şekilde müzik indirebileceği birkaç siteyi bulabilirler.
Bedava müzik indirme
Aşağıda paylaşacağımız sitelerden yasal bir şekilde mp3 formatında şarkıları indirebilirsiniz. Buradaki şarkıların hak sahipleri, müziklerinin paylaşılmasına, indirilip dinlenmesine izin vermişlerdir.
Mp3indiriyo
Size sitemiz en iyi şekilde bedava müzik indirme olanağı sağlıyor istediğiniz şarkıyı sitemizin anasayfasına giderek bedava istediğinizi indirebilirsiniz
Free Music Arshive
Bedava müzik indirme sitelerinin başında Free Music Arshive gelir. Buradaki şarkılar Creative Commons lisansına sahiptir. Bu da şarkıların hak sahiplerinin indirme işlemine izin verdiğini gösterir. Sitede yer alan, her sanatçı için açılan sayfada, o sanatçıya ait şarkıları ve biyografisini bulmak mümkün.
Jamendo
Aynı Free Music Arshive’de olduğu gibi Jamendo’da bulunan şarkılarda Creative Commons lisansına sahiptir. Sitenin mobil uygulaması da mevcuttur. İsteyen kişiler hem internet sitesi üzerinden hem de mobil uygulamadan, sitenin geniş arşivinde yer alan şarkıları indirebilirler.
Amazon
İnternetten bedava müzik indirme ve dinleme sitelerinden biridir. Geniş arşivi ile dikkat çeken sitede son çıkan popüler şarkılar da bulunmaktadır.

Yorum Yap