Popüler Mp3 Siteleri ve Son Çıkan Şarkılar

Popüler Sitelere Desteğimiz Tam

Müzik dinlemek birçoğumuz hayatında önemli bir yer tutar. Günümüzün bir bölümü sürekli müzik dinleyerek geçer. Bu nedenle sürekli yeni müzik arayışları başlar. Özellikle son çıkan şarkılar ve dönemin hit parçaları bu zamanda imdadımıza yetişir.
Son çıkan şarkılar bazı video sitelerinden klibi ile birlikte izleyip dinlemek mümkün. Ancak bu yol kota sorunu olanlar için pek de önerilmez. Bu nedenle müzikleri indirmek ve müzik playerden dinlemek daha makuldür. İnternette bedava müzik indirebileceğiniz pek çok site bulunur. Bunlar biri olan mp3Juices, sitede eski eserlerin yanında son çıkan şarkılara da yer veren bir adrestir. Geniş bir müzik arşivine sahip olan mp3Juices, bünyesinde şarkıları direk olarak bulundurmaz. Aradığınız şarkıyı Youtube’tan dönüştürerek indirmeye hazır hale getirir. Bu nedenle mp3Juices için bir müzik arama motoru diyebiliriz.
Purevolume.com rahatlıkla mp3 indirilebilecek sitelerden birisidir. Oldukça geniş bir müzik arşivi bulunur. Purevolume’un önemli bir artısı ise üyelik şartı getirmeden müziklerin indirilmesine izin vermesi olduğunu söyleyebiliriz.
Soundcloud sanal ortamda online müzik dinlemek ve indirmek için insanlar tarafından tercih edilen sitelerden biridir. Yasal bir şekilde müzik indirilmesine olanak sağlayan Soundcloud, sitede bulunan tüm şarkıların indirilmesine izin vermez. Özellikle son çıkan şarkılar için Facebook ya da Twitter hesabından paylaşım yapmanızı ister. Bunun dışında siteden müzik indirmek için üye olmanız da gerekli.
İnternetten online bir şekilde müzik dinlemek kota sorunu olanlar için problem yarattığından, müzik sevenler şarkıları indirmeyi tercih ederler. Bunun için tercih edilebilecek pek çok internet sitesi mevcuttur. Bunların dışında İOS ve Android cihazlarda bazı uygulamalardan da müzik indirme olağanı vardır. Ancak bu uygulamalardan bazıları üyelik ücreti alırken, bazıları her şarkı için ayrı ücret talep edebiliyorlar. Peki, ücretsiz müzik indirme siteleri nelerdir?
Yazının devamında, rahatça ve ücretsiz bir şekilde müzik indirebileceğiniz siteleri paylaşacağız. Buradan herhangi bir siteyi ziyaret ederek, aradığınız şarkıyı kolayca indirebilirsiniz.

Bedava müzik indir

Müzik indirme sitelerinden en çok bilineni Last.FM olduğunu söyleyebiliriz. Dünya’da pek çok insanın bedava müzik dinleyip, şarkı indirdiği site şu an da sanal ortamın en geniş müzik arşivine sahip sitesi konumunda. Bununla birlikte basit bir ara yüze sahip olan Last.FM, klasik şarkıların yanında son çıkan parçaları da indirme imkanı sunuyor. Yasal olarak müzik indirme fırsatı bulacağınız Last.FM’de, arama bölümünde şarkı veya sanatçının adı girilerek kolay bir şekilde istenen parçayı indirmek de mümkün.

Last.FM dışında yine yoğun bir kullanıcı kitlesinin ziyaret ettiği diğer bir sitenin de Be Sonic olduğunu söyleyebiliriz. Geniş müzik arşivinde her türden şarkıyı barından Be Sonic, üye olma şartı getirmeden, siteyi ziyaret eden herkese ücretsiz bir şekilde mp3 indirme olanağı veriyor.
İnternetten bedava müzik indirme sitelerinden bazıları yasal bir yolla paylaşım yaparken bazıları illegal yolla şarkıları sitesine koyuyor. Legal olan sitelerde müziklerin hak sahipleri, şarkılarının ücretsiz bir şekilde paylaşılmasına, indirilip dinlenmesine izin veriyor.
Birçok insan için müzik dinlemenin günlük yapılan rutin işlerden biri haline geldiğini söyleyebiliriz. Her gün çıkan yeni şarkıları, dönemin hit müziklerini dinlemek oldukça büyük keyif verir. Peki, internetten bedava müzik indirme siteleri hangileridir?
İnternetten bedava müzik indirme siteleri hangileri?

İnternetten ücretsiz bir şekilde müzik dinleyip indirebileceğiniz farklı siteler vardır. Bunlardan bazıları yasal yollarla müzik indirmenize olanak sağlarken, bazıları illegal yolla müzik paylaşımı yapar. Yasal bir şekilde müzik indirebileceğiniz sitelerden biri olan Free Music Archive, geniş müzik yelpazesi ile hemen her kesimden şarkıya sitesinde yer veriyor. Arama bölümünden istenilen şarkıya rahatça ulaşılabildiği gibi sanatçının adı aratarak, o sanatçıya ait tüm şarkılar da kolaylıkla bulunabiliyor
Free Music Archive dışında tercih edilebilecek sitelerden biri de Last. FM olduğunu söyleyebiliriz. Şu an için çevrimiçi müzik arşivi olarak dünyanın en büyük sitesi olan Last.FM şarkıları Creative Common lisansı ile paylaşıyor. Bu da yasal bir yoldan bedava müzik indirme imkanı sunuyor. Kolay bir ara yüzü olan Last.FM’de aranan şarkılar kolayca bulunabiliyor. Bunun için arama bölümüne şarkının ya da sanatçının adının yazılması yeterli.

MP3İNDİRİYO AVANTAJLARI

www.mp3indiriyo.com bir harman sitesidir, yukarda sayılan tüm popüler sitelerin özelliklerini tek bir sitede toplayarak mp3 indirme ve online mp3 kesme işleminin yanı sıra size mp4 video ve bir çok alternatif sunar bünyesinde albüm,klipler,sanatçılar barındıran mp3indiriyo hem ücretsiz hem yasal yollardan hizmet veren popüler bir sitedir şu an itibariyle günde 30.000 ziyaretçi kitlesi bulunan sitede her gün 1.500 şarkı indirilmektedir. Reklam yüzünü sadece tek bir şekilde gösterip kullanıcıları sıkmayan oldukça fazla bilgi ve detaya yer veren sitede youtube ve soundcloud platformları yapay zeka sayesinde aradığınız sonuca en yakın sonuçları listelemektedir.

Yorum Yap