Ülkemizdeki Yarışmalardan Yetenekli Şarkılar Çıkıyor

Arabesk müzik seven kişiler ya da gün içerisinde bu alanda bir müzik dinlemek isteyen kişiler için internet sitemizde arabesk müzik indir kategorisi bulunmaktadır üst bölümde ki müzik türlerinden buraya gidebilirsiniz. Bu kategoriye giriş yapacak olan ziyaretçilerimiz, yüzlerce hatta binlerce farklı şarkıyı indirebilecek, indirdikleri şarkıları kesintisiz ve reklamsız olarak dinleyebilecek ya da farklı cihazlara aktararak yine dinlemeye devam edebilecekler. Son döneme damgasını vurmuş olan arabesk şarkıların yanı sıra yıllar önce çıkarılmasına rağmen hala ilk günkü gibi sevilen ve dinlenen şarkıları da bir arada bulabilrisiniz. Ayrıca, sadece bilinen değil, daha önce duymadığınız yüzlerce arabesk müzik şarkıcısının olduğunu da internet sitemizde görebileceksiniz. İsme göre arama yaptığınız zaman da farkedeceğiniz gibi, sürekli olarak dinlediğiniz şarkılar başka şarkıcılar tarafından da başarılı bir şekilde seslendirilmektedir.

Arabesk müzik indir kategorimizde sizlerin yeni şarkılara ulaşması ya da diğer kullanıcılarımızın en çok dinlediği şarkılara da ulaşabilmesi amacyla, özel bir sıralamamız bulunmaktadır. En çok indirilen şarkılar ve albümlerden oluşan bu özel kategoride, sizler de indirme işlemi yaparken diğer kullanıcılarımızın görüşlerini dikkate alabilir ve yeni şarkıcışar da keşfedebilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde çalışan platformda,  kullanıcılarımızdan herhangi bir üyelik zorunluluğumuz bulunmamaktadır. Yani, internet sitemize hangi cihazdan giriş yapmış olursanız yani ister telefonunuzdan isterseniz de bilgisayarınız üzerinden giriş yapın, istediğiniz şarkıyı seçip indir butonuna tıkladıktan sonra saniyeler içerisinde şarkıyı indirmiş olacaksınız.

Erdal Toprak’tan “Aşk Yokmuş Orada”

Daha önce yarışmalar sayesinde tanınmış olan Erdal Toprak 9 parçadan oluşan ilk solo albümünü sanatseverlerle buluşturdu. Sizde bu albümü keyifle dinlemek için sitemizden mp3 indir seçeneğiyle şarkınızı indirebilirsiniz.

Erdal Toprak,  Yetenek Sizsiniz Türkiye ve O Ses Türkiye yarışmalarında Toprak Kardeşler olarak kardeşleriyle beraber sundukları performansla ülkede Yankı uyandırmış ve yaptıkları rap çok beğenilmişti. Ağırlıklı olarak rap müzik yapsalar da duygusal arabesk ve damar müziklere de yer vermişlerdir.

Erdal Toprak’ın yorumlamış olduğu bu şarkılar internette çok büyük bir şekilde adından bahsettirdi ve büyük ilgiyle karşılandı. Talep gören şarkıların da içinde bulunduğu, toplamda 9 tane eserden oluşan bir solo albümü çıkarıyor. Albümde aynı zamanda bestekar olarak da yer alan Erdal Toprak, yaklaşık bir yıldır bu albüm için çalıştığını da söylüyor. DokuzSekiz Müzik Yapım aracılığıyla hazırlanan ‘’ Aşk Yokmuş Orada’’ albümü tüm müzikseverler ile buluşuyor.

Aşk Yokmuş Orada - Erdal Toprak - Albüm

Aşk Yokmuş Orada – Erdal Toprak – Albüm

Genel olarak albüm ile ilgili edindiğimiz bilgilere göre Düet olarak sadece Sancak ile tek bir parça bulunmakta. Onun haricinde Sancak tarafından da Erdal Toprak’a bir adet beste hediye edilmiş. Sancak haricinde Uğur Karadağ, Onur Mine ve Ömer Toprak ise albümde söz beste kısmında yer almışlar. Arajörler ağırlıklı olarak verilmiş olsa da bir şarkının aranjesi Görkem Onur Turan tarafından yapılmış. Stüdyo işlemleri ise Buğra Kunt tarafında yapılmış.

Albümün tüm şarkılarını tüm dijital platformlardan dinleme şansınız mümkün.

Sizde şimdi sitemizden mp3 indir ve müziğin ritmini yakalayın, şarkı sözleri bölümünü kesinlikle ziyaret etmenizi önermekteyiz.

Gözlerimde kalmadı yaşlar
Acım çok derin
Sözler para etmez artık
Bu aşkın son demi

Nefesin dokunur ya soluklarıma
Gül yüzüme
Sensizlik boğar nefes alamam
Bakma güldüğüme

Belini bırak elini koy kalbime
Hayat eriyip gidiyor gene kendine
Çık şimdi bulutlarımın üstüne
Ve ağla…

Yüreğim aynı dün bak haline
Ne kadar kaçsan da nafile
Hayat acımı anlatır
Aşkın lisanı sensizce

Keşkelere yenildim ben yine
Seviyorsun sandım gözlerine
Bakınca anladım ben yokum orada

Yüreğim haykırsa da gitmene
Ayılınca bir baktım sözlerine
Kanmışım uyandım aşk yokmuş orada

Yorum Yap